Er du klar til en weekend fyldt med kultur og naturoplevelser i Hedehusene? Fra Mozarts opera til en tur med Danmarks længste smalsporede veteranjernbane - der er noget for enhver smag!
Drømmer du om en bolig i absolut topklasse? Vi har samlet de dyreste boliger, der lige nu er til salg i Hedehusene.
Seneste opdateringer fra Vestegnens anklagere på X: Den 28-årige østeuropæiske gerningsmand blev i går idømt 2 år og 2 måneders fængsel i sagen. Han blev samtidig udvist for bestandigt. Han modtog dommen og er forsat varetægtsfængslet frem til afsoning #anklager
Seneste opdateringer fra Vestegnens Politi på X: RT @VestegnAnklager: Den 28-årige østeuropæiske gerningsmand blev i går idømt 2 år og 2 måneders fængsel i sagen. Han blev samtidig udvist…
8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hedehusene. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Måske vil du ikke betale meget for din næste bolig, eller måske leder du efter et håndværkertilbud? Lige her finder du i hvert fald de billigste boliger i Hedehusene.
Flintebjergvej 22 er netop kommet til salg til hele 6.195.000 kr, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Hedehusene.
Er du interesseret i kreative aktiviteter og ønsker at møde ligesindede? Hedehusene Bibliotek inviterer til Kreaklub hver tirsdag i ulige uger kl. 19-21. Tag dine egne materialer med og lad kreativiteten flyde.
Forestil dig to uger med sol, smil og nærvær. Du vågner op til lyden af havets brusen, nyder morgenmaden med nye bekendtskaber og vælger dagens aktivitet – fællessang, yoga, en udflugt… eller måske bare en rolig stund ved poolen med en god bog. Velkommen til Club Bella!