2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hedehusene. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Hedehusene er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Truelsvej 3 og villaen på Lyngevej 35.
Truelsvej 3 tilbyder et rummeligt hjem på 169 m², fordelt på 6 værelser. Beliggende på en grund på 690 m², er denne villa prissat til 6.795.000 DKK.
På den anden side ligger villaen på Lyngevej 35, som tilbyder lidt mindre plads med 123 m² og 4 værelser. Denne bolig har en grundstørrelse på 700 m² og en pris på 3.495.000 DKK.
Begge ejendomme giver mulighed for at bo i et roligt område, tæt på naturen, med hver deres unikke fordele og prisniveau.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.